Helloween z niespodzianką dla fanów. Nowy, halloweenowy utwór

Nie możecie doczekać się Halloween? Coś dla was ma ceniona grupa Helloween, która na piątek, 13 października, przygotowała premierę najnowszego singla. „Pumpkins United” promuje nadchodzącą trasę niemieckich metalowców, która 28 listopada dotrze również do Polski.

Idealna data i aktualny, halloweenowy klimat – tuż przed startem jesienno-zimowych koncertów formacja Helloween, która wraca z Michaelem Kiske i Kaiem Hansenem w składzie, dzieli się premierowym utworem. Jeśli lubicie oldschoolowy heavy metal, „Pumpkins United” będzie dla was jak podróż w czasie!

Utwór możecie odsłuchać na stronie www.helloween.org/helloween

Przypominamy: polskim przystankiem tournée Helloween będzie Warszawa, a dokładniej: Hala Koło. Koncert odbędzie się 28 listopada. Zanim jednak Helloween dotrą do Polski, czeka ich 20 występów w innych krajach. Dla niemieckich weteranów trasa z pewnością okaże się wymagająca, ale oni są na to gotowi.

Jak zespół łapie formę przed jesiennymi wojażami, możecie sprawdzić poniżej.

Helloween to jeden z najważniejszych muzycznych materiałów eksportowych Niemiec i zarazem jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Grupa ma na swoim koncie 15 albumów i 3 wydawnictwa koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 mln. sztuk.

Merch Helloween znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV