Helloween wracają z nowym singlem „Skyfall”

Jak przystało na gigantów epickiego speed metalu, Helloween lubią rozmach. Niemcy udowodnili to nowym, siedmiominutowym singlem i towarzyszącym mu teledyskiem. „Skyfall” to zapowiedź nowej płyty Heloween. Premiera wydawnictwa planowana jest na czerwiec.

Członkowie Heloween w kosmosie, UFO i więcej efektów specjalnych niż w „Gwiezdnych Wojnach” – w nowym teledysku legend metalu rodem z Hamburga dzieje się naprawdę dużo, ale nie inaczej jest w warstwie muzycznej najnowszego singla „Skyfall”. Niezależnie od tego, co najbardziej lubicie w twórczości Helloween, w siedmiominutowej speedmetalowej epopei na pewno to znajdziecie

Jak przystało na ojców chrzestnych speed metalu, po ponad 30 latach kariery Helloween nie wybierają się na emeryturę. Co więcej, wkrótce nakładem Nuclear Blast ukaże się ich kolejny longplay.

Pomysł na powrót w pierwotnym składzie pojawił się w obozie Helloween podczas pracy nad książką „Hellbook” dokumentującą dotychczasową działalność zespołu. Wkrótce pomysł przerodził się w ideę trasy „Pumpking United”.

– Trasa „Pumpkins United” sprawiła, że zamieniliśmy się w prawdziwy zespół. Teraz chcemy przekuć tę energię w nasz nowy krążek – komentował niedawno Andi Deris, charyzmatyczny frontman Helloween.

Premiera kolejnej płyty Helloween 18 czerwca.

Promujący wydawnictwo singiel „Skyfall” udostępniamy poniżej.

Najnowszy album Helloween powstał w poszerzonym składzie Michael Kiske, Kai Hansen, Andi Deris, Michael Weikath, Sascha Gerstner, Markus Grosskopf i Daniel Löble. Krążek wyprodukowali Charlie Bauerfeind i Dennis Ward. Nagrania zarejestrowano w studiu, w którym powstawały pierwsze płyty Helloween, czyli w „H.O.M.E.” Studios w Hamburgu.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV