Gwiazdor filmu „Szkoła rocka” przyłapany na kradzieży gitar

Szkoła szkołą, ale prawdziwe życie zaczyna się poza jej murami. Wie o tym Joey Gaydos Jr., aktor znany z roli nastoletniego gitarzysty Zacka Mooneyhama w filmie „Szkoła rocka”, który został oskarżony o… kradzież gitar ze sklepów muzycznych.

Możesz być kujonem, jak Zack Mooneyham na początku filmu „Szkoła rocka”, ale kiedy wchodzisz w etap buntu, życie wywraca się do góry nogami. W przypadku Zacka Mooneyhama młodzieńczy bunt, który rozpoczął się w klasie Jacka Blacka, najwyraźniej jeszcze się nie zakończył.

Jak donosi portal TMZ.com, znany z roli Zacka Mooneyhama aktor Joey Gaydos Jr. jest oskarżony o kradzież gitar ze sklepów muzycznych. Wszystko zapewne uszło by mu na sucho, gdyby nie fakt, że jego ostatni wyskok nagrała kamera monitoringu. Gwiazdor „Szkoły rocka” został aresztowany i teraz będzie musiał bronić się przed sądem.

Na przestrzeni ostatniego miesiąca Gaydos Jr. miał czterokrotnie dopuścić się kradzieży gitar i wzmacniacza. Każdy skok miał mieć identyczny przebieg: wejście do sklepu muzycznego, prośba o możliwość ogrania wybranego instrumentu, a następnie tzw. angielskie wyjście – oczywiście z instrumentem w ręce.

Nie wiadomo, co kierowało aktorem. Nawet jeśli chciał po prostu sobie pograć, Gaydos Jr. najprawdopodobniej nie uniknie kary – i raczej nie będzie to uwaga w dzienniczku.

Najnowszy film w reżyserii operatora monitoringu jednego ze sklepów muzycznych za oceanem, w którym Gaydos Jr. zagrał główną rolę, możecie zobaczyć poniżej.

Film „Szkoła rocka” zadebiutował na kinowym ekranie w 2003 r. Główną rolę zagrał w nim Jack Black. Film opowiada o uczniach prestiżowej szkoły, którzy przechodzą metamorfozę, z przykładnych uczniów stając się nastoletnimi gwiazdami muzyki. „Szkoła rocka” była nominowana m.in. do „Złotych Globów”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.