Guns N’ Roses zapowiadają premierę nowej epki

Guns N’ Roses w natarciu. Po premierze singla „Hard Skool” zespół zapowiada pierwsze od lat nowe wydawnictwo. Premiera czteroutworowej epki została wyznaczona na 25 lutego.

Po cichu liczyliśmy na premierę pełnowymiarowego albumu Guns N’ Roses, ale na ten przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wcześniej – bo już 25 lutego – Gunsi zaprezentują epkę, która będzie ich pierwszym nowym wydawnictwem od wydania „Chinese Democracy” przeszło dekadę temu. Nie spodziewajcie się jednak, że na epce pojawią się w pełni premierowe numery Guns N’ Roses.

Tracklista epki „Hard Skool” prezentuje się dość skromnie. Oprócz jeszcze gorącego „Hard Skool” na wydawnictwo trafią trzy utwory: „Absurd”, czyli niedawno opublikowany kawałek z sesji nagraniowej „Chinese Democracy”, a także dwa dobrze znane klasyki w wersji live: „Don’t Cry” i „You’re Crazy”.

To już pewne, że długo wyczekiwany pełnoprawny longplay Guns N’ Roses nie ukaże się w tym roku, jak pod koniec 2020 prognozował Slash. Materiał częściowo jest już jednak gotowy. Na jego temat wypowiadała się już m.in. żona basisty grupy Duffa McKagana.

– Guns N’ Roses skrupulatnie pracują nad zabójczym materiałem – ubiegłym roku donosiła Susan Holmes McKagan.

– Nie mogę za dużo powiedzieć, ale miałam już okazję usłyszeć to i owo i jest naprawdę epicko. Chcę przekazać dobrą wiadomość, ale bez żadnych szczegółów – dodała Susan Holmes McKagan.

Przypomnijmy: Guns N’ Roses cały czas mają w planach koncert w Polsce. Zespół ma do zagrania zaległą trasę, która jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, dojdzie do skutku w przyszłym roku. Polska data to 20 czerwca 2022 r. Miejsce to stadion PGE Narodowy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.