Guns N’ Roses zagrają koncert w Polsce w 2022

Dobra wiadomość dla fanów Guns N’ Roses, którzy liczyli na polski koncert rockowej legendy. Zespół ponownie przełożył europejską trasę, ale nie ma tego złego. Gunsi tym razem nie zapomnieli o Polsce i 20 czerwca 2022 r. zagrają na stadionie PGE Narodowy.

Guns N' Roses mieli pojawić się w Polsce w ubiegłym roku, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Pandemia sprawiła, że Axl Rose & Co. zostali zmuszeni przenieść trasę. Niestety dla fanów, którzy liczyli na koncert w Warszawie, nowa rozpiska nie uwzględniała naszego kraju.

Tymczasem rozwój pandemii znów wywrócił wszystko do góry nogami. Guns N’ Roses już wiedzą, że w tym roku nie przyjadą do Europy, dlatego też ogłosili nowe daty na przyszły rok – i tym razem pamiętali o Warszawie, z niewiadomych przyczyn pominiętej ostatnim razem.

Niegdyś „najniebezpieczniejszy zespół świata” wystąpi na PGE Narodowym 20 czerwca 2022 r. Na scenie pojawi się też Gary Clark Jr., amerykański bluesrockowy artysta, zdobywca nagrody Grammy.

Przedsprzedaż dla klientów banku City Handlowy rozpoczyna się w środę, 7 kwietnia, o godz. 10:00. Dzień później rusza przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Ticketmaster.

Ogólna przedsprzedaż startuje w piątek, 9 kwietnia, o godz. 10.00.

CZYTAJ TEŻ: SLASH LICZY NA PREMIERĘ NOWEJ PŁYTY GUNS N' ROSES W 2021

Czy Guns N’ Roses przyjadą do Polski z nowym materiałem? Jest to całkiem prawdopodobne. Zespół nie ukrywa, że pracuje nad nowym, mocno wyczekiwanym albumem. W ubiegłym roku Slash prognozował, że w najbliższej przyszłości powinniśmy poznać pierwsze efekty prac kapeli. Nie możemy się doczekać!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV