Guns N’ Roses wracają z singlem „Hard School”

To powrót Guns N’ Roses, na jaki liczyliśmy. Amerykańscy gwiazdorzy udostępnili nowy singiel, którym udowadniają, że ich come back jest czymś więcej niż skokiem na kasę. Jeszcze gorący numer „Hard School” to najlepsza wersja Gunsów na miarę naszych czasów.

Guns N’ Roses dają fanom to, na co czekali. Po reaktywacji w 2016 r. i bijącej rekordy popularności trasie „Not In This Lifetime Tour” grupa udostępnia nowy materiał. Opublikowany w sierpniu „Absurd” nie był tym, czego się spodziewaliśmy, a remakiem jednego ze starych numerów. Najnowszy singiel Guns N’ Roses wszystko jednak rekompensuje. „Hard School” to mocny pretendent do miana najlepszego singla tego roku, a jego klimat przypomni wam najlepsze czasy „najniebezpieczniejszego zespołu świata”.

Singiel udostępniamy poniżej.

Po kilku miesiącach ciszy temat nowego albumu Guns N’ Roses znów wydaje się aktualny. Jeszcze w 2020 r. Slash zapewniał, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a w obozie Guns N’ Roses panuje mobilizacja.

– Mamy 20 utworów i zabieramy się za nie w przyszłym roku. Spędziłem mnóstwo czasu na pisaniu ich i nagrywaniu wersji demo – wyjawił Slash w grudniu 2020 r., zaznaczając, że premiery wyczekiwanego wydawnictwa Guns N’ Roses możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Czy zespół rzeczywiście zmobilizuje się i zorganizuję premierę płyty w ciągu najbliższych miesięcy? Nie jest to wykluczone. W sieci są już dwa single. Czekamy na więcej!

CZYTAJ TEŻ: GUNS N’ ROSES PREZENTUJĄ „NOWY” SINGIEL. „ABSURD”

Przypomnijmy: Guns N’ Roses cały czas mają w planach koncert w Polsce. Zespół ma do zagrania zaległą trasę, która jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, dojdzie do skutku w przyszłym roku. Polska data to 20 czerwca 2022 r. Miejsce to stadion PGE Narodowy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.