Guns N’ Roses rozpoczęli europejską trasę. Koncert w Polsce 20 czerwca

Guns N’ Roses rozpoczęli europejską trasę. W minioną sobotę w Lizbonie Gunsi zainaugurowali serię najbliższych koncertów. Do Polski gwiazdorzy hard rocka dotrą 20 czerwca.

Cover „Walk All Over You” AC/DC i numery, których nie grali od lat – setlista pierwszego koncertu Guns N’ Roses w ramach dwukrotnie przekładanej z powodu pandemii europejskiej trasy przyniosła kilka niespodzianek. Gunsi długo czekali, by móc wrócić do Europy – i tym razem nic nie mogło ich powstrzymać.

W portugalskiej Lizbonie, gdzie 4 czerwca zainaugurowali długo wyczekiwane tournée, Guns N’ Roses zagrali w sumie 26 utworów, a to oznacza, że nie zamierzają iść na żadne kompromisy. To dobra wiadomość dla polskich fanów czekających na koncert zespołu w Warszawie, który ma odbyć się 20 czerwca na stadionie PGE Narodowy.

Jeśli chodzi o wielokrotnie zapowiadany nowy materiał Guns N’ Roses, grupa nie zdecydowała się zaprezentować przedpremierowo żadnej nowości. Te jednak według muzyków są na horyzoncie.

– Mamy już kolejne utwory. Jakoś niedługo wydajemy kolejny, a po nim będzie jeszcze jeden – w lutym zapowiadał Slash, rozmawiając o niedawno opublikowanym singlu „Hard Skool” i wydawniczych planach Guns N’ Roses.

– Jeśli chodzi o nasz nowy materiał, cały czas jest postrzegany jako album. Jestem przekonany, że w pewnym momencie się pojawi – zapewnił Slash.

CZYTAJ TEŻ: „SWEET CHILD O’ MINE” GUNS N’ ROSES W ZWIASTUNIE FILMU „THOR: MIŁOŚĆ I GROM”

Bilety na polski koncert Guns N’ Roses wciąż są dostępne, a ich sprzedaż prowadzi organizująca wydarzenie agencja Live Nation.

Szczegóły wydarzenia udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.