Frontside prezentuje nowy teledysk. „Zmartwychwstanie”

Teledysk do utworu „Zmartwychwstanie” ze swojej ubiegłorocznej płyty prezentuje Frontside. Klip opracował i wyreżyserował Lesław Nowak. „Zmartwychwstanie”, jak również inne nowe utwory, Frontside zaprezentuje podczas nadchodzącej trasy koncertowej.

Frontside przypomina o sobie nowym teledyskiem. „Zmartwychwstanie” to tytułowy utwór z wydanego w 2018 r. dziewiątego albumu grupy, na który prekursorzy metalcere’u w Polsce kazali fanom czekać długie trzy lata.

Premiera klipu do utworu „Zmartwychwstanie” to początek jesiennej ofensywy Frontside. Wraz z końcem listopada zespół rodem z Sosnowca (sic!) rozpocznie trasę Innowiercy Tour. W koncertowych wojażach ekipę Frontside wspierać będą Mentor i Hostia. Na trasę zaprasza Knock Out Productions, organizator trasy.

Szczegółową rozpiskę Innowiercy Tour znajdziecie via [link]

Frontside istnieje od 1993 r. Zespół zadebiutował w 2001 r. albumem „Nasze jest królestwo”. Aktualny skład grupy tworzą Marcin „Auman” Rdest (wokal), Mariusz „Demon” Dzwonek (gitara), Dariusz „Daron” Kupis (gitara), Wojciech Nowak (bas) i Tomasz „Toma” Ochab (perkusja).

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV