Disturbed z nowym teledyskiem. „No More”

Trzeci singiel z płyty „Evolution” prezentują Amerykanie z Disturbed. Teledysk stworzył dla zespołu Matt Mahurin, grafik i reżyser, który współpracował z Disturbed przy okazji klipu „The Sound Of Silence”.

Jak przystało na zespół, który zalicza się do najpopularniejszych kapel rockowych ostatnich lat, Disturbed współpracują z najlepszymi. Matt Mahurin, autor najnowszego teledysku grupy, należy do najbardziej wziętych filmowców w muzycznym biznesie. W jego CV jest m.in. współpraca z U2, Metallicą, Tomem Waitsem i Alice In Chains.

Mahurin miał już wcześniej okazję pracować z Disturbed. Jego dziełem jest liczący ponad pół miliarda odsłon klip do coveru „The Sound Of Silence”, który do dziś pozostaje najchętniej oglądanym materiałem zespołu na YouTube.

Tym razem Mahurin zobrazował dla Disturbed utwór „No More”, będący trzecim singlem z płyty „Evolution”. Efekt współpracy metalowców z Chicago z reżyserem możecie zobaczyć poniżej.

Album „Evelution” ukazał się 19 października 2018 r.

– Funkcjonując jako zespół przez ponad 20 lat, chcieliśmy sprawdzić, jak bardzo rozwinęliśmy się jako songwriterzy, ale też jako zespół: brzmieniowo, muzycznie i jako przyjaciele – album komentował Dan Donegan, gitarzysta w Disturbed. – Zawsze staraliśmy się nawzajem zachęcać, by próbować różnych dróg. Próbujemy ewoluować jako muzycy. Kiedy spotykamy się w jednym pokoju, zawsze przynosimy coś nowego, tak by wzajemnie się inspirować. To wyzwanie, któremu stawiamy czoła każdego dnia.

– Kiedy poznacie smak całej płyty, zobaczycie, jak bardzo rozwinęliśmy się po drodze. Zrobiliśmy kilka rzeczy, które kompletnie zaskoczą ludzi w niektórych aspektach, ale ogólnie czujemy, ze napisaliśmy świetne numery – jeszcze przed oficjalną premierą mówił Donegan.

Polski koncert Disturbed odbył się 20 czerwca na warszawskim Torwarze. Występ był częścią trasy promującej „Evolution”.

Pełna ofertę merchu Disturbed znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. S. Brending (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.