Disturbed wracają z nowym singlem. „Wezwanie do przebudzenia”

Po czterech latach ciszy Disturbed wracają z nowym singlem „Hey You”. „To wezwanie do przebudzenia. Staliśmy się swoimi największymi wrogami” – grzmi David Draiman, wokalista Disturbed.

Disturbed to jedna z wielu kapel, które wykorzystały czas pandemii, by przygotować nowy album. Wygląda na to, że Amerykanie są gotowy, by rozpocząć promocję kolejnej płyty. Przebojowy, świeżo opublikowany singiel „Hey You” z pewnością im w tym pomoże.

„Hey You” to pierwsza nowość Disturbed od czterech lat. Singlowi towarzyszy futurystyczny, mroczny klip wyreżyserowany przez artystę JOSIAHxa.

Frontman Disturbed David Draiman podkreśla, że „Hey You” to utwór z przesłaniem.

– To wezwanie do przebudzenia. Staliśmy się swoimi największymi wrogami. Dialog społeczny jest dziś wyjątkiem, a nie normą, a ludzie zatracili się w uzależnieniu od wylewania jadu – komentuje lider Disturbed.

Draiman coś o tym wie. Kilka lat temu wokalista usunął konto na Twitterze. Wszystko przez trolling, z którym musiał się zmierzyć, wyrażając swoje poglądy na temat konfliktu na linii Izrael-Palestyna. Muzyk do dziś nie boi się mówić o swoich przekonaniach, za co często jest atakowany, kiedy więc mówi o hejcie, Draiman jest wiarygodny.

Wracając do tematu nadchodzącej premiery Disturbed, krążek ma się ukazać w listopadzie. Póki co nie znamy dokładnej daty premiery ani szczegółów wydawnictwa. Wiemy jedynie, że znajdzie się na nim utwór-niespodzianka. Tak przynajmniej zapewnia Draiman.

CZYTAJ TEŻ: DAVID DRAIMAN Z DISTURBED JEST FANEM TRAWKI. „KORZYSTAM NA CO DZIEŃ”

Disturbed istnieją od 1996 r. Zespół założyli Dan Donegan, Steve Kmak i Mike Wengren. Skład uzupełnił David Draiman.

Grupa zadebiutowała w 2000 r. albumem „The Sickness”. Do dziś Disturbed sprzedali ponad 11 mln albumów. Czyni to zespół jedną z najbardziej dochodowych kapel ostatnich lat.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.