Deftones wchodzą w biznes konopny. Będą sprzedawać własny susz

Deftones to kolejna kapela reprezentująca świat ciężkich brzmień, która wchodzi w biznes konopny. Zespół rozpoczyna sprzedaż własnego suszu i innych produktów dla palaczy.

Biznes konopny w ostatnich latach kwitnie. Dotyczy to oczywiście krajów, gdzie marihuana jest legalna. W USA kwestia jej legalizacji w każdym stanie przedstawia się zupełnie inaczej, ale artyści mieszkający w Kalifornii nie muszą się o to szczególnie martwić. Handel ziołem jest tam dozwolony już od 2018 r. Pozwala to gwiazdom muzyki współpracować z konopnymi markami, a nawet tworzyć własne. Wykonawcy rockowi i metalowi skwapliwie z tego korzystają.

Legalną sprzedażą marihuany zajmują się już m.in. członkowie Slipknot i System of a Down. Kolejny zespół z własną linią produktów dla palaczy to Deftones. Nu-metalowcy z Sacramento zapowiedzieli, że lada dzień do obiegu trafi dedykowany koneserom trawki zestaw stworzony przez nich we współpracy z firmą Golden Barn. W zestawie znajdą się m.in. susz, olejek i waporyzator.

„Przez całą naszą karierę dążyliśmy do tego, by dostarczać naszym fanom wysokiej jakości produkty. Bez względu na to, czy była to muzyka, tequilla, czy piwo, wkładaliśmy w to czas i wysiłek, żeby dostarczać merch, który był sprawdzony przez każdego z nas. Kolejnym, oczywistym krokiem jest są dla nas produkty konopne. W niedalekiej przyszłości skręcimy razem z Golden Barn kilka rzeczy w tej dziedzinie. Jesteśmy podekscytowani, mogąc zaprezentować pierwszą z nich, czyli «The Passenger Box»” – komentuje zespół.

Zestaw „The Passenger Box” zdążył już zareklamować gitarzysta Deftones Stephen Carpenter.

Videoprezentację nagraną przez Carpentera udostępniamy poniżej.

Oczywiście nie jest to informacja dla polskich fanów twórczości Deftones i zioła. Z wiadomych względów „The Passenger Box” nie będzie dostępny w naszym kraju.

CZYTAJ TEŻ: DEFTONES NAWIĄZALI WSPÓŁPRACĘ ZE SCENARZYSTĄ „PIŁY”

Przypomnijmy: w czerwcu tego roku Deftones mieli wystąpić jako główna gwiazda Metal Hammer Festival. Wydarzenie ostatecznie zostało jednak odwołane. Impreza ma odbyć się w przyszłym roku. Data to 13 lipca 2022 r.

Deftones to amerykański zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i nu-metalu. Grupa istnieje od 1988 r. Na jej koncie znajduje się osiem albumów, w tym cieszący się statusem kultowego album „White Pony”, który został uhonorowany nagrodą Grammy (w kategorii Best metal performance za utwór „Elite”).

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.