Deftones w Polsce w 2021. Nowa data Metal Hammer Festival

Dobra wiadomość dla fanów Deftones i wszystkich tych, którzy czekali na Metal Hammer Festival. Wydarzenie odbędzie się w przyszłym roku, a headliner pozostaje bez zmian. Rezerwujcie czas na 26 czerwca.

Jeśli zależało wam na koncercie Deftones, ucieszycie się. Amerykanie zagrają w Polsce, ale o rok później. Reszta pozostaje bez zmian – koncert odbędzie się w Katowicach, a jego kontekstem będzie Metal Hammer Festival.

Pozostałe gwiazdy festiwalu poznamy wkrótce.

Jak informują organizatorzy, wszystkie bilety zakupione na festiwal, który pierwotnie miał odbyć się w czerwcu tego roku, zachowują swoją ważność. Regularna sprzedaż biletów startuje 2 lipca.

CZYTAJ TEŻ: DEFTONES ZAPOWIADAJĄ NOWE WYDANIE „WHITE PONY”

Przypomnijmy: Deftones skończyli prace nad nowym albumem. Następca „Gore” z 2016 r. ma trafić do sprzedaży we wrześniu. Grupa nie podała więcej szczegółów. Póki co nie został opublikowany żadny singiel z nadchodzącego wydawnictwa.

Deftones to amerykański zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i nu-metalu. Grupa istnieje od 1988 r. Na jej koncie znajduje się 8 albumów, w tym cieszący się statusem kultowego album „White Pony”, który został uhonorowany nagrodą Grammy (w kategorii Best metal performance za utwór „Elite”).

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV