Dee Snider i wokalista Cannibal Corpse we wspólnym singlu

Dee Snider, legenda glam metalu i frontman grupy Twisted Sisted, w lipcu wyda solowy album „Leave a Scar”. Do sieci trafił kolejny singiel z płyty nagrany z Georgem „Corpsegrinderem” Fisherem z Cannibal Corpse.

Legendarny wokalista i ikona popkultury Dee Snider ogłosił właśnie premierę swojego piątego pełnowymiarowego albumu „Leave A Scar”. Krążek ukaże się 30 lipca nakładem Napalm Records. Za produkcję płyty kolejny raz odpowiedzialny jest Jamey Jasta, a wspomaga go perkusista Nick Bellmore. Na „Leave a Scar” Snider zamierza trzymać się kierunku obranego na poprzednim wydawnictwie, dostarczając solidną dawkę klasycznego heavy metalu.

Po świetnie przyjętym pierwszym singlu „I Gotta Rock (Again)” Snider powraca z kolejnym. W „Time To Choose” wspiera go George „Corpsegrinder” Fisher, wokalista Cannibal Corpse. Utwór łączy brutalne partie Corpsegrindera z ostrym wokalem pozostającego w formie Snidera, tworząc naładowaną, nieprzejednaną całość.

Nowość od ekscentrycznego frontmana Twisted Sister możecie sprawdzić poniżej.

– „Time To Choose” dotyczy tematu, który często poruszałem w trakcie mojej kariery pisarskiej: dobro kontra zło. Biorąc pod uwagę ciężar tego utworu, poczułem, że dodanie głosu Corpsegrindera do tej kompozycji uświadomiłoby nam powagę dokonywanych przez nas wyborów. Byłem zaszczycony, kiedy zgodził się na swój wkład ze swoim potężnym głosem – komentuje Snider.

O samym albumie „Leave a Scar” Snider mówi tak: „Pod koniec ubiegłego roku wiedziałem, że muszę wrócić do studia, ale też po raz pierwszy od lat 90. chciałem. Skontaktowałem się z moim producentem Jamey’em Jastą i powiedziałem, że jestem gotowy nagrać kolejny album. „Leave A Scar” to materiał wypełniony głosami do i dla cichych głosów na świecie, które potrzebują kogoś, kto przemówi w ich imieniu. To jest mój cel”.

Na „Leave a Scar” trafi 12 nowych kompozycji Snidera. Album ukaże się na CD oraz na winylu. Od 30 lipca będzie również dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.