Dave Mustaine pożegnał siostrę. „Byłem prawdziwym szczęściarzem”

Dave Mustaine z Megadeth ma ostatnio trudny czas. Muzyk, który niedawno sam zmagał się z bardzo poważną chorobą, musi pożegnać siostrę. „Spoczywaj w pokoju, moja droga Michelle” – pisze na Instagramie.

Dave Mustaine z powodzeniem zakończył terapię antynowotworową, ale mimo to nieszczęścia go nie opuszczają. Mustaine poinformował fanów o śmierci siostry, wystosowując komunikat na Instagramie.

„Drodzy przyjaciele, muszę dziś podzielić się z wami smutną wiadomością. Odeszła moja siostra Michelle. Byłem prawdziwym szczęściarzem, mając taką siostrę. Spoczywaj w pokoju, moja droga Michelle” – pisze Mustaine.

Siostra była dla Mustaine’a ważną postacią. Jak zdradził w jednym z wywiadów, zaczął zajmować się muzyką, ponieważ siostra „beznadziejnie grała na pianinie”. Mustaine wielokrotnie podkreślał, że mógł liczyć na jej wsparcie.

To trudny czas dla Megadeth oraz wszystkich oddanych fanów zespołu. Lider grupy musi otrząsnąć się po kolejnym ciosie. Mustaine jest jednak bardzo silną osobowością i z pewnością dojdzie do siebie.

Przypomnijmy: ostatni koncert Megadeth w Polsce odbył się 12 lutego. Zespół wystąpił w Warszawie wspólnie z Five Finger Death Punch i Bad Wolves w ramach głośnej trasy MegaDeathPunch.

Dyskografię Megadeth zamyka album „Dystopia” z 2016 r.

https://www.blabbermouth.net/news/megadeths-dave-mustaine-is-mourning-death-of-his-sister/

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.