Członkowie Lamb of God prezentują piwo… bezalkoholowe

Piwo to hobby wielu metalheadów. Nie bez powodu piwny merch mają w swojej ofercie Metallica, Iron Maiden i wiele innych kapel, które postanowiły zainwestować w procenty. Co z osobami niepijącymi? Pamięta o nich Lamb of God. Zespół wypuścił właśnie limitowane piwo bezalkoholowe.

Stworzenie i sprzedaż własnego piwa przez metalowe kapele to żadna nowość. Większość zespołów dobrze zna piwny biznes. Dla metalowych muzyków piwo to codzienność, czemu więc nie zająć się nim bardziej profesjonalnie?

Nie jesteśmy w stanie wymienić jednych tchem metalowych kapel, które mają w swojej ofercie najpopularniejszy złocisty napój świata. Metallica, Iron Maiden, Megadeth, Anthrax – można by tak wymieniać w nieskończoność, ale to, co zrobili Amerykanie z Lamb of God, jest czymś niespotykanym. Zespół zaprezentował właśnie piwo… bezalkoholowe.

Ghost Walker – bo tak nazwali swoje piwo członkowie grupy – to z jednej strony hołd dla klasycznego utworu „Ghost Walking”, z drugiej zaś ukłon w stronę tych fanów, którzy lubią smak dobrego piwa, ale z różnych względów nie mogą pić alkoholu.

Ci, którzy na koncerty Lamb of God dojeżdżają autem, będą zadowoleni – Ghost Walker będzie dostępny na nadchodzących koncertach Lamb of God. Kiedy do nich dojdzie? Europejska trasa, która powinna trwać w najlepsze, została przełożona na jesień. Czas pokaże, czy do tego czasu pandemia ustąpi, a koncerty zostaną przywrócone…

Przypomnijmy: 8 maja ma ukazać się dziesiąty album Lamb of God. Krążek nazwany po prostu „Lamb of God” to pierwsze premierowe wydawnictwo grupy od czasu wydania „VII: Sturm und Drang” w 2015 r.

Merch Lamb of God znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV