Członkowie Lamb of God prezentują piwo… bezalkoholowe

Piwo to hobby wielu metalheadów. Nie bez powodu piwny merch mają w swojej ofercie Metallica, Iron Maiden i wiele innych kapel, które postanowiły zainwestować w procenty. Co z osobami niepijącymi? Pamięta o nich Lamb of God. Zespół wypuścił właśnie limitowane piwo bezalkoholowe.

Stworzenie i sprzedaż własnego piwa przez metalowe kapele to żadna nowość. Większość zespołów dobrze zna piwny biznes. Dla metalowych muzyków piwo to codzienność, czemu więc nie zająć się nim bardziej profesjonalnie?

Nie jesteśmy w stanie wymienić jednych tchem metalowych kapel, które mają w swojej ofercie najpopularniejszy złocisty napój świata. Metallica, Iron Maiden, Megadeth, Anthrax – można by tak wymieniać w nieskończoność, ale to, co zrobili Amerykanie z Lamb of God, jest czymś niespotykanym. Zespół zaprezentował właśnie piwo… bezalkoholowe.

Ghost Walker – bo tak nazwali swoje piwo członkowie grupy – to z jednej strony hołd dla klasycznego utworu „Ghost Walking”, z drugiej zaś ukłon w stronę tych fanów, którzy lubią smak dobrego piwa, ale z różnych względów nie mogą pić alkoholu.

Ci, którzy na koncerty Lamb of God dojeżdżają autem, będą zadowoleni – Ghost Walker będzie dostępny na nadchodzących koncertach Lamb of God. Kiedy do nich dojdzie? Europejska trasa, która powinna trwać w najlepsze, została przełożona na jesień. Czas pokaże, czy do tego czasu pandemia ustąpi, a koncerty zostaną przywrócone…

Przypomnijmy: 8 maja ma ukazać się dziesiąty album Lamb of God. Krążek nazwany po prostu „Lamb of God” to pierwsze premierowe wydawnictwo grupy od czasu wydania „VII: Sturm und Drang” w 2015 r.

Merch Lamb of God znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.