Członkowie Five Finger Death Punch, Mötley Crüe i The HU w zwiastunie nowego horroru

Kolejny film grozy z gościnnym udziałem gwiazd metalu pojawił się na horyzoncie. Do sieci trafił trailer horroru „The Retaliators”. Możemy zobaczyć w nim m.in. członków Five Finger Death Punch, The HU, Mötley Crüe i Papa Roach.

Horrory i metal mają ze sobą wiele wspólnego. Nic więc dziwnego, że gwiazdy ciężkich brzmień często flirtują z filmami grozy. Alice Cooper i Rob Zombie uczynili z tego pomysł na siebie, ale też bardziej współcześni artyści jarają się horrorami. Dość powiedzieć, że nad reżyserią własnych dreszczowców pracują m.in. Dave Ellefson z Megadeth czy ostatnio Corey Taylor ze Slipknot.

Tymczasem wkrótce czeka nas premiera horroru, w którym pojawi się cała plejada metalowych sław. W świeżo opublikowanej zapowiedzi filmu „The Retaliators” pojawiają się Zoltan Bathory i Chris Kael z grupy Five Finger Death Punch, Tommy Lee z Mötley Crüe, Jacoby Shaddix z Papa Roach, a oprócz tego m.in. członkowie The HU, Escape The Fate i From Ashes To New. Patrząc na jeszcze gorący trailer, możemy spodziewać się, że będzie grubo.

Póki co nie wiemy, kiedy dokładnie „The Retaliators” trafi do kin. Wstępnie premiera planowana jest na 2021.

– Kiedy przed rokiem dowiedziałem się o tym filmie, skontaktowałem się z twórcami. Poczułem wtedy, że mogę bardziej otworzyć się artystycznie – opowiada Jacoby Shaddix, dla którego rola w „The Retaliators” będzie aktorskim debiutem.

– Nie byłem nawet w stanie sobie wyobrazić, jak dużo frajdy mi to przyniesie. Nie mogę się już doczekać, aż w przyszłości trafi się kolejny film – dodaje frontman formacji Papa Roach.

Trailer filmu możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli lubicie horrory, polecamy odświeżyć sobie najlepsze z nich. Koniecznie sprawdźcie nasze zestawienia. Slashery, horrory o zombie – mocne wrażenia gwarantowane!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.