Coma zawiesza działalność. „Pożegnanie z bajką”

To koniec pewnej epoki dla fanów Comy. Po ponad dwudziestu latach działalności zespół schodzi ze sceny. „Wszystkim, którzy byli z nami, dziękujemy za wspólny, doskonały czas” – żegna się Coma.

Coma to jeden z najważniejszych polskich zespołów ostatnich dwóch dekad, choć jego relacje z fanami układały się różnie. Coma muzycznie szukała nowej tożsamości, wydając odważne i eksperymentalne płyty. Te wzbudzały mieszane emocje – od uwielbienia po hejt.

Pomimo skrajnych opinii o twórczości Comy informacja o zawieszeniu działalności, którą zespół przekazał w niedzielę, 1 września, okazała się szokiem.

„Po 21 latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności” – za pośrednictwem Facebooka oznajmili członkowie Comy.

„Wszystkim, którzy byli z nami, dziękujemy za wspólny, doskonały czas” – piszą łodzianie.

Przed definitywnym zawieszeniem działalności Coma zagra jeszcze jedną trasę. Trasa odbędzie się pod wszystko mówiącym hasłem „Game Over”.

Na do widzenia zespół udostępnił ostatni singiel: „Pożegnanie z Bajką” z gościnnym udziałem Ralpha Kamińskiego. Singiel sprawdzicie na kanale Comy.

Komunikat Comy udostępniamy poniżej.

Merch Comy znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV