CJ McMahon (Thy Art is Murder) wyrzucony z zespołu!

Do niezłej burzy doszło w szeregach australijskiego zespołu. Wieloletni wokalista, CJ McMahon, został wyrzucony z grupy w dniu premiery najnowszego albumu „Godlike”.

Thy Art is Murder w dniu 22 września opublikowali swój szósty album studyjny. Równolegle zespół wydał specjalne oświadczenie w którym czytamy, że nie usłyszymy na niej wokalu CJ-a McMahona, a cała płyta została zarejestrowana już z nowym wokalistą.

Cała sytuacja ma swoje podłoże w sprawie usunięcia przez McMahona swoich social mediów miesiąc wcześniej przez ostrą reakcję odbiorców na transfobiczny komentarz. Następnego dnia zespół umieścił na swoich profilach społecznościowych flagę społeczności LGBTQ+ z podpisem „Jesteśmy z wami!”.

– Nowy album jest już dostępny na całym świecie, jednak mamy dla Was wiadomość. Chris McMahon nie jest już częścią zespołu i nie śpiewa na nowym albumie – piszą w oświadczeniu pozostali muzycy. – Wiemy, że może to być zaskoczeniem dla wszystkich, jednak decyzja została podjęta w celu zachowania integralności i kierunku rozwoju zespołu. Album został zarejestrowany z nowym wokalistą z którym już jesienią wyruszamy w trasę po Europie. Dziękujemy wam wszystkim za wsparcie i zrozumienie.

Kilka godzin później McMahon zamieścił na swoim Instagramie wiadomość: „Właśnie się obudziłem i zobaczyłem to oświadczenie. W ten sposób się dowiedziałem. I to nie cała historia.”

Po usunięciu skandalizującego wpisu McMahon opublikował nagranie w którym przeprosił za swoje zachowanie i zapewniał, że jego intencje nie miały na celu urażenia nikogo. Jak widać niewiele to pomogło.

Na chwilę obecną nie wiadomo kto zostanie nowym frontmanem Thy Art is Murder. Trasa na której zespół zagra razem z Whitechapel, Fit for an Autopsy i Spite rozpoczyna się 27 września w Oberhausen w Niemczech.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.