Cannibal Corpse zapowiedzieli nowy album singlem „Inhumane Harvest”

Cannibal Corpse nie tracą czasu. Piewcy esktremalnego death metalu zapowiedzieli premierę kolejnej płyty. Zespół zaprezentował promujący ją singiel „Inhumane Harvest” wraz z mocnym teledyskiem.

Zespół-legenda, uosobienie obskurnego, brutalnego death metalu – Cannibal Corpse powracają z nowym członkiem na pokładzie i nowym albumem. „Violence Unimagined” będzie 15. wydawnictwem w dorobku nieprzejednanych Amerykanów. Nagrany z gitarzystą Erikiem Rutanem krążek ukaże się 16 kwietnia nakładem Metal Blade Records.

Cannibal Corpse właśnie wrzucili do sieci singiel zapowiadający „Violence Unimagined”. Trzymajcie się, bo jest to naprawdę mocny materiał.

– „Inhumane Harvest” przedstawia przypadek zorganizowanej przestępczości w najokrutniejszym wydaniu, jakim jest handel ludzkimi organami. Zdesperowani kupcy zapłacą wysoką cenę za przeszczep organów, który uchroni przed pewną śmiercią ich lub ich ukochane osoby. Tworzy to pole dla lukratywnego biznesu w kręgu gangsterskiego podziemia – komentuje Rob Barrett, gitarzysta Cannibal Corpse.

„Inhumane Harvest” to jeden z 11 nowych utworów, które trafią na „Violence Unimagined”. Jak zapowiada wydawca, krążek to bezkompromisowe deathmetalowe dzieło sztuki – ponadprzeciętny album nagrany z pasją i dopracowany pod każdym względem.

– Na „Violence Unimagined” podążamy ścieżką, którą zmierzamy w ciągu ostatnich lat – podkreśla Alex Webster, basista i współzałożyciel Cannibal Corps. Jak sądzę, za każdym razem podchodzimy do tworzenia bardzo podobnie: każdy z nas pisze możliwie ciężkie, zapadające w pamięć numery. Zależy nam, żeby każdy utwór miał indywidualny charakter. Zrzucisz igłę w dowolnym miejscu płyty i już po chwili będziesz wiedział, jakiego dokładnie numeru słuchasz.

Jeszcze gorący singiel „Inhumane Harvest” możecie sprawdzić poniżej.

CZYTAJ TEŻ: FLEA Z RED HOT CHILI PEPPERS ODKRYŁ CANNIBAL CORPSE

Cannibal Corpse to jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Grupa istnieje od 1988 r. Tematyka jej utworów to morderstwa, tortury itp. Cannibal Corpse są pierwszym wykonawcą z kręgu ekstremalnego metalu, który sprzedał ponad 2 mln kopii albumów. Ich fanem jest m.in. popularny aktor Jim Carrey.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.