Bring Me The Horizon o nowej płycie. „Album o miłości”

Promocja nowej płyty Bring Me The Horizon wystartowała na dobre. Zespół udzielił obszernego wywiadu HardDrive Radio, w którym szczegółowo opowiedział o „Amo”. „To w zasadzie album o miłości” – komentuje Oli Sykes, frontman Bring Me The Horizon.

„Amo”, szósty longplay Bring Me The Horizon, trafi do sklepów 25 stycznia. Album ma być równie przebojowy co jego poprzednik – „That’s the Spirit” z 2015 r. Wcale nie oznacza to, że krążek będzie przeprodukowany – a przynajmniej tak zapowiadają członkowie BMTH, którzy sami zajęli się produkcją płyty.

– Próbowaliśmy, współpracowaliśmy z różnymi producentami itd., ale w naszym przypadku to nie działało – w wywiadzie dla HardDrive Radio stwierdził Oli Sykes – Wchodząc do studia, zawsze byliśmy pewni, co chcemy zrobić. Codziennie produkujemy muzykę. Każdy utwór przechodzi przez 20-30 różnych wersji. Zanim weszliśmy do studia, mieliśmy wszystko rozebrane na czynniki pierwsze. Wiedzieliśmy, co chcemy osiągnąć.

– To w zasadzie album o miłości – podkreśla Sykes. – Opowiada o rzeczach związanych z relacjami: o nawiązywaniu relacji, o kończeniu relacji, o relacjach, które łączą nas z innymi ludźmi czy ludzkością w sensie masowym, społecznym.

– Jeśli chodzi o tytuł, to moja żona pochodzi z Brazylii i mówi po portugalsku. „Amo” z portugalskiego tłumaczy się jako „kocham cię” – wyjaśnił wokalista, zwracając uwagę na grę słów („ammo” to w ang. „amunicja” – red.).

– [Miłość] jest jak amunicja dla tej płyty – podsumował Sykes.

Zgodnie z zapowiedziami „Amo” ma być przede wszystkim porcją nowoczesnych, chwytliwych utworów, które zaskoczą fanów BMTH. Jak na razie zespół opublikował dwa single promujące krążek: „Mantra” i „Wonderful Life” z gościnnym udziałem Daniego Filtha z Cradle Of Filth.

„Wonderful Life” w wersji live udostępniamy poniżej.

Po raz ostatni Bring Me The Horizon wystąpili w Polsce na Przystanku Woodstock w 2016 r.

Koszulki, bluzy i czapki Bring Me The Horizon, a także kilka nowości znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.