Biohazard – Nowa muzyka i film dokumentalny!

Nowojorska grupa ponownie w oryginalnym składzie snuje plany na przyszłość!

Biohazard to jeden z pionierów muzyki hardcore-punk. Ich debiutancka płyta wydana w 1990 roku wywołała niemałe trzęsienie ziemi w branży muzycznej. Po ponad 35 latach grania zespół snuje plany na przyszłość.

W wywiadzie dla That Fuzzing Rock Show perkusista Biohazard, Danny Schuler, powiedział, że jest perspektywa nagrania przez jego i jego kolegów nowej muzyki.

– Nie mam pojęcia jak zabrzmielibyśmy teraz w studiu. Wiem jak brzmi my na żywo i myślę, że jest naprawdę dobrze. Wróciliśmy w oryginalnym składzie i cieszymy się dobrą zabawą na koncertach. Nie przejmujemy się drobnostkami i robimy to, co do nas należy – mówi Schuler. – Nie mam pojęcia jak zabrzmi nasza nowa muzyka. Nie wiem kiedy się za nią zabierzemy i zaczniemy jammować nowe rzeczy, ale ja mam głowę na karku. Nie chcę się wypowiadać za pozostałych chłopaków, ale czuję, że możemy nagrać naprawdę oldschoolową płytę Biohazard – dodaje na koniec.

Danny opowiedział również o nadchodzącym filmie dokumentalnym o zespole.

– Dokument nie jest jeszcze skończony. Zajmuje się tym nasz przyjaciel, Drew Stone, który jest z nami prawie od samego początku i kręcił już różne szalone rzeczy. Kiedy graliśmy koncert w Baltimore puścił mi spory fragment surowego materiału. Jest tam dużo starszych rzeczy, z początku zespołu, ale też dużo nowych wywiadów, zabawnych, szalonych i naprawdę dobrych treści. To będzie ekstra rzecz!

Ostatni album Biohazard, „Reborn in Defiance” ukazał się w 2012 roku.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.