Behemoth zagra polską trasę w doborowym towarzystwie

Doskonała wiadomość dla fanów Behemoth. Jesienią zespół wyruszy w polską trasę, odwiedzając sześć miast. „Obok koncertu ze Slayer będą to nasze jedyne koncerty w Polsce w 2019” – nie pozostawia wątpliwości Nergal.

Począwszy od 26 września i klubowego koncertu we Wrocławiu, Behemoth rozpocznie długo wyczekiwaną, polską trasę z materiałem z „I Loved You at Your Darkest”. Oprócz Wrocławia zespół zamierza odwiedzić kolejno: Poznań (27 września), Katowice (28 września), Warszawę (29 września), Gdańsk (5 października) i Kraków (6 października).

Behemoth nie będzie mógł narzekać na brak wsparcia. W rolach gości specjalnych na każdym z koncertów zobaczymy Michaela Gagneux, znanego szerzej jako Zeal & Ardor, norweską kapelę Whoredom Rife, a także polskich blackmetalowców z In Twilight’s Embrace.

„Przygotowujemy absolutnie wyszukaną i spektakularną produkcję i mimo że będzie to trasa promująca ostatni album „I Loved You at Your Darkest”, możecie spodziewać się wielu niespodzianek” – komentuje Nergal i zachęca: „Zapraszamy do wspólnej celebracji!”.

Szczegóły poszczególnych koncertów sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: poza trasą z Zeal & Ardor, Whoredom Rife i In Twilight’s Embrace Behemoth zagra w Polsce jeszcze jeden koncert, 4 czerwca supportując Slayer w Gliwicach. Bilety na to wydarzenie wciąż są w sprzedaży.

„I Loved at Your Darkest”, najnowszy album Behemotha, oraz tematyczny merch znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV