Behemoth publikuje ostatni klip promujący „I Loved At Your Darkest”

Behemoth kończy promocję płyty „I Loved At Your Darkest”. Zespół udostępnił mocny teledysk do „Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha”. „Kampania towarzysząca temu albumowi była niesamowita, a to zamknięcie tego rozdziału” – komentuje zespół.

Od premiery „I Loved At Your Darkest” niebawem miną trzy lata. Dla Behemotha był to intensywny czas. Spektakularne koncerty, tematyczna wystawa w kilku europejskich miastach i seria zrealizowanych z rozmachem teledysków – jak przystało na zespół światowego formatu, Nergal & Co. zadbali o odpowiednią oprawę płyty. Obóz Behemotha kończy promocję nagrodzonego Fryderykiem w kategorii „Album roku metal” wydawnictwa. Jej zwieńczeniem jest najnowszy teledysk do utworu „Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha”.

„Prezentujemy najnowszy teledysk do «Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha». Ten klip to ostatni element układanki, który kończy etap «I Loved At Your Darkest». Kampania towarzysząca temu albumowi była niesamowita, a to zamknięcie tego rozdziału” – czytamy na fanpage’u Behemotha.

Klip do „Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha” możecie zobaczyć poniżej.

Behemoth nie należy do ekip, które tracą czas. W marcu Nergal poinformował, że wraz z pozostałymi członkami grupy pracuje nad nowym materiałem.

– Ujmijmy to tak, że to już się dzieje – powiedział Nergal. – Pracujemy ciężko, ale też bez pośpiechu. Póki co nie widzimy jeszcze światła w tunelu.

Kolejny longplay Behemotha ukaże się w ramach przedłużonego kontraktu z wytwórnią Nuclear Blast.

Niewykluczone, że nowy materiał Behemoth zaprezentuje podczas trasy „The European Siege”, w którą zespół ma wyruszyć jesienią z Arch Enemy i Carcass.

W Polsce Behemoth ma zagrać w tym roku raz: 17 października w Katowicach. Wydarzenie organizuje agencja Knock Out Productions.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.