Behemoth publikuje ostatni klip promujący „I Loved At Your Darkest”

Behemoth kończy promocję płyty „I Loved At Your Darkest”. Zespół udostępnił mocny teledysk do „Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha”. „Kampania towarzysząca temu albumowi była niesamowita, a to zamknięcie tego rozdziału” – komentuje zespół.

Od premiery „I Loved At Your Darkest” niebawem miną trzy lata. Dla Behemotha był to intensywny czas. Spektakularne koncerty, tematyczna wystawa w kilku europejskich miastach i seria zrealizowanych z rozmachem teledysków – jak przystało na zespół światowego formatu, Nergal & Co. zadbali o odpowiednią oprawę płyty. Obóz Behemotha kończy promocję nagrodzonego Fryderykiem w kategorii „Album roku metal” wydawnictwa. Jej zwieńczeniem jest najnowszy teledysk do utworu „Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha”.

„Prezentujemy najnowszy teledysk do «Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha». Ten klip to ostatni element układanki, który kończy etap «I Loved At Your Darkest». Kampania towarzysząca temu albumowi była niesamowita, a to zamknięcie tego rozdziału” – czytamy na fanpage’u Behemotha.

Klip do „Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha” możecie zobaczyć poniżej.

Behemoth nie należy do ekip, które tracą czas. W marcu Nergal poinformował, że wraz z pozostałymi członkami grupy pracuje nad nowym materiałem.

– Ujmijmy to tak, że to już się dzieje – powiedział Nergal. – Pracujemy ciężko, ale też bez pośpiechu. Póki co nie widzimy jeszcze światła w tunelu.

Kolejny longplay Behemotha ukaże się w ramach przedłużonego kontraktu z wytwórnią Nuclear Blast.

Niewykluczone, że nowy materiał Behemoth zaprezentuje podczas trasy „The European Siege”, w którą zespół ma wyruszyć jesienią z Arch Enemy i Carcass.

W Polsce Behemoth ma zagrać w tym roku raz: 17 października w Katowicach. Wydarzenie organizuje agencja Knock Out Productions.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV