Behemoth gościem specjalnym na koncercie Slayer w Gliwicach

Dobra informacja dla fanów Behemotha, którzy wybierają się na czerwcowy, pożegnalny koncert Slayer. Behemoth będzie specjalnym gościem wydarzenia i dołączy do legendy thrash metalu w Gliwicach.

Slayer zamierza rządzić w Polsce 4 czerwca. Będzie to drugi koncert zagrany w naszym kraju w ramach pożegnalnej trasy, która – przypomnijmy – rozpoczęła się w maju 2018 r. To już pewne: Tom Araya & Co. będą mogli liczyć na potężne wsparcie. Koncertowi Slayer będzie towarzyszył występ Behemoth!

To będzie wielkie wydarzenie – zarówno dla publiczności, jak i dla Nergala, który często podkreśla, że Slayer to jeden z zespołów, które ukształtowały go muzycznie i osobowościowo.

– Byłem ich fanboyem i jestem nadal – w niedawnym wywiadzie dla australijskiego magazynu „Heavy” deklarował Nergal. – Kiedy jestem z nimi w trasie, codziennie wychodzę i oglądam cały set. Szaleństwo. Slayer to jeden z tych zespołów, które mogę oglądać przez cały czas. Mam tak samo z Nickiem Cavem, Depeche Mode i kilkoma innymi zespołami. Zawsze wychodzę, żeby zobaczyć jak grają. To się nigdy nie nudzi.

W innym wywiadzie, udzielonym magazynowi „Kerrang!”, Nergal zdradził, że utworem, który uzależnił go od Slayera, był nieśmiertelny „Evil Has No Boundaries”. Swój ulubiony utwór Slayera lider Behemotha miał okazję wykonać wraz ze swoimi dawnymi idolami przy okazji wspólnej trasy w 2017 r. Czy w Arenie Gliwice czeka nas powtórka? Niewykluczone.

Szczegóły pożegnalnego koncertu Slayer udostępniamy poniżej.

Merch Slayer, w tym koszuli, bluzy i gadżety związane z zespołem, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV