Architects z nowym singlem. Album „For Those That Wish To Exist” w lutym

Architects wracają z nowym materiałem. Jeden z najciekawszych zespołów metalcore’owych ostatnich lat opublikował singiel „Animals” zapowiadający najnowszy album grupy „For Those That Wish To Exist”.

Wierzymy, że przyszły rok będzie lepszy niż ten. Na pewno przyczyni się do tego nowy album Architects, który Anglicy zamierzają wydać w lutym. Pierwszym singlem z płyty „For Those That Wish To Exist” jest utwór „Animals”, jeszcze gorący singiel kapeli dowodzonej przez wokalistę Sama Cartera.

Singiel „Animals” udostępniamy poniżej.

W oficjalnej informacji prasowej zespół wyjaśnia, że nagrywając „For Those That Wish To Exist”, pozostawał pod wpływem niepewności i obaw o przyszłość, jakie nieoczekiwanie przyniósł rok 2020.

– Ten album to spojrzenie na nieumiejętność zmiany sposobu naszego funkcjonowania, która pozwoliłaby przetrwać ludzkiej rasie i ocalić planetę – wyjaśnia Dan Searle, współzałożyciel Architects.

– Chciałem spojrzeć w lustro i zapytać samego siebie, co zamierzamy teraz zrobić, zamiast wciąż wskazywać palcem na polityków. Zmiana musi zacząć się na poziomie indywidualnym. Świat rozwinął kulturę czekania na to, aż ktoś coś za nas zrobi, podczas gdy sami musimy brać odpowiedzialność za to, co się dzieje – przekonuje perkusista grupy.

Na „For Those That Wish To Exist” trafi 15 utworów. Gościnnie na krążku pojawią się Winston McCall z Parkway Drive, Mike Kerr z Royal Blood i Simon Neil z Biffy Clyro.

Architects istnieją od 2004 r. Zespół został założony w Brighton. Na jego koncie znajduje się osiem albumów, w tym uznawany przez wielu za kultowy „Ruin”. Ostatnim longplayem w dorobku Architects jest „Holy Hell” z 2018 r.

Koszulki Architects oraz pełen merch zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.