Arch Enemy wracają do Polski z materiałem z „Will To Power”

Przed nami sezon koncertowy, jakiego dawno nie było. Spodziewaliście się, że to już koniec niespodzianek? Nic z tego. Koncert w Polsce ogłosiła właśnie dobrze znana polskim fanom szwedzka formacja Arch Enemy.

Grupa Arch Enemy powróci do naszego kraju 3 czerwca. Koncert odbędzie się w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. Wydarzenie będzie częścią kolejnej odsłony trasy promującej wydany w 2017 r. album „Will To Power”.

Bilety w cenach 100 (przedsprzedaż) i 110 zł (w dniu koncertu) znajdziecie na www.sklep.knockoutprod.net

Arch Enemy od jakiegoś czasu nie trzeba w Polsce jakoś szczególnie przedstawiać. Formacja, którą kapitalny gitarzysta Michael Amott założył wraz z bratem po swoim pożegnaniu się z Carcass jeszcze w latach 90., koncertuje u nas regularnie i zbudowała pokaźną bazę maniakalnych fanów, sprawiających coraz częściej, że koncerty kapeli są wyprzedane. Melodic death metal powstałej w Szwecji i obecnie międzynarodowej grupy z pochodzącą z Kanady Alissą White-Gluz na wokalu przyjął się nad Wisłą doskonale.

Michael, Alissa oraz bębniarz Daniel Erlandsson, basista Sharlee D’Angelo i kiedyś czarujący w Nevermore gitarzysta Jeff Loomis cały czas promują album „Will To Power” z 2017 r. Od tej pory dyskografia Arch Enemy zdążyła wzbogacić się jeszcze o dwie inne pozycje: winylowy box zawierający covery nagrane przez kapelę w latach 1996-2017 oraz epkę „Råpunk” z coverami punkowych evergreenów.

Szczegóły wrocławskiego koncertu Arch Enemy udostępniamy poniżej.

Po merch Arch Enemy zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV