Aerosmith na koncercie w Polsce w 2020

Tego się nie spodziewaliśmy. Koncert w Polsce w ogłasza formacja Aerosmith. Wydarzenie odbędzie się 12 lipca w Tauron Arenie Kraków i będzie częścią trasy, którą legendarni rockmani zagrają w ramach świętowania 50-lecia istnienia zespołu.

Jedyny w swoim rodzaju zespół Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej w ciągu piecu dekad od powstania.

Aerosmith są laureatami nieskończenie wielu nagród, w tym: czterech statuetek GRAMMY®, ośmiu American Music Awards, sześciu Billboard Awards, dwunastu MTV Video Music Awards, jak również, za przekraczanie granic gatunków muzycznych, Soul Train Award za najlepszy rapowy singiel – remix “Walk This Way” zespołu Run DMC. W styczniu, Aerosmith zostanie uhonorowany przez Recording Academy nagrodą 2020 MusiCares® Person of the Year. Zespół, który na swoim koncie ma już wiele platynowych płyt, do dnia dzisiejszego inspiruje całe pokolenia, będąc tym samym jedną z najbardziej uwielbianych grup muzycznych wszechczasów!

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się 11 grudnia o godz. 9.00 i potrwa do 13 grudnia do godz. 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster Polska rozpocznie się 12 grudnia o godz. 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 13 grudnia do godz. 10.00.

Merch Aerosmith znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Julio Aprea (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV