Adam Jones (Tool) podarował młodej gitarzystce swój instrument

Media muzyczne rozpisywały się o młodej Mayi Neelakantan w czerwcu 2022 r., po tym jak nagrała na gitarze cover Tool „7empest”. Od tej pory dziewczyna nie zwalnia tempa.

Całej akcji przyglądał się Adam Jones z Tool. Gitarzysta postanowił obdarować młodą instrumentalistkę najlepszym narzędziem do grania swoich riffów, czyli jedną z własnych gitar. Maya przeżyła szok w związku z niespodzianką, kiedy otrzymała na swój adres przesyłkę z gitarą Gibson Les Paul z autografem gitarzysty Tool.

Emocje towarzyszące dziewczynie są ogromne. Ekscytacja i wzruszenie zostały nagrane na filmie zamieszczonym na YouTube i Instagramie. Wielu fanów 9-latki nie może się doczekać, kiedy zagra razem z gitarzystą legendarnej grupy.

– Nikt z nas nie może uwierzyć, że Adam Jones to zrobił. Cóż to za dobroduszny i hojny człowiek – mówi tata Mayi. – Instrument już teraz zmienił bardzo życie naszej rodziny, ale też sprawił, że uwielbiamy ich jeszcze bardziej. To niesamowite, że ktoś kto tak wiele osiągnął, jest tak sławny i zapracowany, pokazał, że docenia pracę Mayi i wysłał jej ten cudowny prezent.

– Dla niej Adam Jones jest bogiem. Odkąd zaczęła słuchać Tool, jej miłość do muzyki i pasja do gitary wzrosły astronomicznie – dodaje rodzic utalentowanej gitarzystki. – To widać we wszystkich jej filmach. I zawdzięcza to przede wszystkim Adamowi. Bardzo wnikliwie analizuje jego grę, uczy się obsługi efektów gitarowych i dostrzega, że proste sekwencje nut brzmią przepięknie. Jego utwory sprawiają, że Maya podczas słuchania wyrusza w prawdziwą muzyczną podróż i nie sposób ją od tego oderwać. Zresztą nawet nie próbujemy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.