Accept na koncercie w Polsce w 2022

Ten rok póki co nie układa się dobrze, dlatego większość zespołów celuje w przyszły. Tak też robią heavymetalowcy z Accept, którzy w 2022 planują wyruszyć w trasę. Niemcy nie zapominają o Polsce.

Accept mają dobry powód, by zaliczyć pełnoprawną trasę. Grupa jest na świeżo po premierze płyty „Too Mean To Die”, której jak dotąd nie mogła promować na koncertach. Dowodzony przez Wolfa Hoffmanna zespół nie zamierza jednak odpuścić. Accept zagrają niedoszłą trasę, ale z lekkim opóźnieniem.

Legenda heavy metalu rodem z Niemiec przygotowuje się na przyszły rok. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, do Accept będzie należał początek 2022. Wszystko za sprawą trasy „Too Mean To Die 2022 Tour”, mającej mieć również polski przystanek.

Z materiałem z „Too Mean To Die” Accept mają pojawić się w Warszawie 2 lutego 2022 r. Koncert zorganizuje Metal Mind Productions.

W roli gości specjalnych pojawią się Phil Campbell and the Bastard Sons oraz Flotsam and Jetsam.

CZYTAJ TEŻ: WOLF HOFFMANN (ACCEPT): Z BIZNESOWEGO PUNKTU WIDZENIA JEST FATALNIE

Bilety w cenach 170 zł (przedsprzedaż) i 170 zł (w dniu koncertu) są już dostępne w sklepie Metal Mind Productions, na Biletin.pl, eBilet.pl i Eventim.pl.

Szczegóły koncertu udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV