A.A. Williams wystąpi przed The Sisters of Mercy

Tej jesieni czekają nas dwa koncerty formacji The Sisters of Mercy. Rockowa gwiazda, będąca uosobieniem klimatu lat 80., zagra 6 października we Wrocławiu i dzień później w Krakowie. Właśnie poznaliśmy support obu koncertów.

Wraz z The Sisters of Mercy we Wrocławiu i w Krakowie wystąpi angielska wokalistka A.A.Williams.

Kariera A.A. Williams rozpoczęła się od świetnego występu artystki podczas Roadburn Festival w Holandii. Jej debiutancka, imienna epka ukazała się na początku 2019 r. nakładem Holy Roar Records. Znalazły się na niej cztery autorskie utwory A.A. Williams.

Muzyka A.A. Williams opiera się o melancholijną aurę i hipnotyzujący wokal. Jeśli lubicie Chelsea Wolfe, polubicie również posępny nastrój twórczości A.A. Williams, dla której koncerty z The Sisters of Mercy będą pierwszą okazją do zaprezentowania się przed polską publicznością.

Przypomnijmy: we Wrocławiu The Sisters of Mercy zagrają 6 października w Centrum Koncertowym A2, w Krakowie zaś – 7 października w klubie Studio.

Bilety kupicie na: www.sklep.knockoutprod.net

Ostatni materiał The Sisters of Mercy ukazał się w 1993 r. Lider zespołu Andrew Eldritch przyznaje, że nie planuje wydania nowej płyty. Oznacza to, że podczas polskich koncertów fani usłyszą evergreeny m.in. z albumów „First And Last And Always”, „Foodland” i „Vision Thing”.

Ostatnie polskie koncerty The Sisters of Mercy odbyły się 14 i 15 czerwca 2017 r. w Gdańsku i Warszawie.

Merch The Sisters of Mercy znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

https://www.youtube.com/watch?v=d2GV3EyeWUM

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.