Znamy szczegóły i supporty trasy Illusion. Album w drodze

Poznaliśmy szczegóły trasy Illusion, którą grupa na jesieni chce promować nowy album. Od 3 listopada w ciągu miesiąca Lipa & Co. zagrają 12 koncertów. W graniu w roli supportów wesprą ich 3 bandy: Basement, Alpha Dog i Holyguns.

– Bardzo kochamy tę robotę – w wywiadzie, który przeprowadziliśmy z Illusion na niedawnym Materiafeście, deklarował Jerry, gitarzysta grupy. Zamiłowanie zespołu do koncertowania tej jesieni znów da o sobie znać.

Pochodząca z Trójmiasta formacja podała szczegóły trasy, która począwszy od 3 listopada, obejmie 12 miast. Pierwszymi przystankami, gdzie zatrzyma się ekipa Illusion, będą kolejno: Tychy (3 listopada), Rzeszów (4 listopada), Gomunice (5 listopada) i Poznań (17 listopada).

W roli supportów na poszczególnych koncertach pojawią się Basement, Alpha Dog i Holyguns. Szczegółów odnośnie dat szukajcie via [link]

Sama trasa będzie ma prosty cel: pokazać nowy materiał Illusion. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że ten ukaże się jeszcze w tym roku.

– To będą mroczne historie – o tekstach na nowym albumie powiedział nam Lipa, frontman Illusion. – Rzeczywistość nie nastraja optymistycznie. Jest dość mrocznie, choć są też historie, gdzie jest światełko na końcu tunelu. Opowiadam o swoich stanach, o tym, jak obecnie widzę świat. Na pewno nie będzie wesoło.

Cały wywiad z Illusion możecie obejrzeć poniżej.

fot. P. Garbowski

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV