Znamy support przed koncertem Deep Purple

Znamy support pożegnalnego koncertu Deep Purple, który 3 grudnia odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Przed legendarnymi Purplami wystąpi formacja Monster Truck, rockmani rodem z Kanady.

Deep Purple należą do weteranów, którym szczególnie trudno przychodzi pożegnanie się ze sceną. Zespół ogłosił już wprawdzie zakończenie działalności, ale mimo to zagra jeszcze jedną pożegnalną trasę. Organizująca wydarzenie agencja Metal Mind Productions ogłosiła właśnie, że przed Deep Purple zaprezentuje się grupa Monster Truck.

Zespół Monster Truck powstał w 2009 r., a zadebiutował 4 lata później albumem „Furiosity”. Na płycie znalazło się 12 utworów, w których da się dostrzec silne inspiracje czasami świetności uwielbianej przez muzyków ery grunge’u i punk rocka, a całość uzupełnia rytmiczny, mocno napędzający całość, silny głos wokalisty Jona Harveya.

W 2016 r. do sprzedaży trafił drugi album studyjny zespołu zatytułowany „Sittin’ Heavy”. Dyskografię grupy zamyka „True Rockers” z 2018 r. Grupa grała już u boku m.in. wspomnianych Deep Purple, a także Alice In Chains i Slasha.

Szczegóły grudniowego koncertu Deep Purple udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV