Znamy nową datę Mystic Festival. Impreza wynosi się z Krakowa

Znamy szczegóły przyszłorocznego Mystic Festival. Impreza przenosi się do Gdańska. „Trzy dni, pięć scen, 70 zespołów” – oto plan organizatorów. Headlinerem pozostaje legendarna formacja Judas Priest!

Organizatorzy Mystic Festival zamierzają z nawiązką zrekompensować fanom to, że musieli odwołać najlepiej zapowiadający się festiwal metalowy tego lata.

„Zbudujemy pięć scen i zaprosimy ponad dwa razy więcej artystów” – deklarują organizatorzy, którzy postanowili przenieść Mystic Festival do Gdańska.

„Przyjdzie nam dłużej poczekać na kolejną odsłonę Mystic Festival, więc musimy to jakoś wam i sobie wynagrodzić. Pracujemy nad tym, by zaprosić jak najwięcej artystów przewidzianych na rok 2020, ale oprócz tego sprowadzimy kolejnych 40 zespołów. Festiwal potrwa o jeden dzień dłużej, a wszystko to w industrialnej, lecz gościnnej przestrzeni dawnego terenu Stoczni Gdańskiej, gdzie na stałe przenosimy Mystic Festival” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Festiwal ma odbyć się na powierzchni 10 hektarów. Wśród pięciu festiwalowych scen aż trzy będą scenami open air. Co najważniejsze, znamy już konkretne daty. Mystic Festival odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2021 r.

Wśród zaproszonych kapel nie zabraknie headlinera tegorocznego Mystic Festival, czyli Judas Priest.

„Skoro metalowi bogowie z Judas Priest postanowili świętować 50. urodziny z nami, to tak się stanie i nawet apokalipsa nam w tym nie przeszkodzi” – zapowiadają organizatorzy.

Bilety są już w sprzedaży na stronie www.tickets.mysticfestival.pl

Kolejni artyści mają być ogłaszani wkrótce. Nie możemy się doczekać!

2 komentarze do wpisu „Znamy nową datę Mystic Festival. Impreza wynosi się z Krakowa”

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV