YouTube się zmienia – nowe funkcje i odświeżone logo

Jeśli zwróciliście uwagę na obco wyglądające logo YouTube, wiedzcie, że coś się dzieje. Największy na świecie serwis umożliwiający bezpłatne oglądanie filmów wprowadza zmiany. Oglądasz video na swoim telefonie? Powinno cię to zainteresować.

YouTube wprowadza kolejne innowacje. Najważniejsze funkcje pozostają niezmienione – wszak lepsze jest wrogiem dobrego. Wciąż możecie oglądać filmy, komentować je i dzielić się nimi z innymi userami. Co zatem uległo zmianie?

Na pierwszy rzut oka szata graficzna, a dokładniej: logo. Architektura informacji wygląda tak, jak wyglądała, ale rebranding jest widoczny – po lewej stronie panelu waszą uwagę przykuje zmieniony odcień czerwieni. Jak tłumaczą autorzy zmian, nowy wygląd ma być bardziej przyjazny środowisku mobilnemu.

I to właśnie posiadacze urządzeń mobilnych dostrzegą najwięcej nowości. W aplikacji mobilnej pojawiła się cała gama nowych funkcjonalności. Możliwość oglądania filmów nagranych pionowo, poprawiona obsługa za pomocą gestów i opcja przyśpieszenia lub zwolnienia wyświetlanego obrazu – to te najważniejsze. Do tego dochodzi zmieniony wygląd górnej belki oraz przeniesienie na dół przycisków nawigacji.

Więcej o nowościach na YouTube dowiecie się z poniższego video.

Podobają wam się nowe funkcje czy uważacie je za niepotrzebne? Swoje opinie możecie wyrażać w komentarzach.

A jeśli często wchodzicie na YouTube, koniecznie sprawdźcie nasz kanał. Znajdziecie na nim wywiady, relacje i inne materiały. Polecamy!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV