Wokalista Creed na solowym koncercie w Polsce

Scott Stapp, wokalista post-grunge’owej formacji Creed, zapowiada koncert w Polsce. Muzyk wystąpi w warszawskim klubie Proxima 10 listopada. Wydarzenie będzie częścią trasy The Survivor Tour.

Dyskografię Scotta Stappa zamyka album „The Space Between The Shadows” w ubiegłym roku wydany przez Napalm Records i to z materiałem z tej płyty Stapp w listopadzie odwiedzi Warszawę. Jak zapowiada organizator wydarzenia, agencja Knock Out Productions, w setliście wokalisty nie zabraknie największych hitów Creed.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w środę, 25 marca, na www.sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie).

Scott Stapp to przykład artysty, o którym dałoby się nakręcić film. Byłby to obraz o zdobyciu szczytów rockowego biznesu, ale i bolesnym upadku i walce o odkupienie.

Stapp przerobił każdy ze scenariuszy. Sława i bogactwo spotkały go jako obdarzonego charakterystycznym głosem charyzmatycznego frontmana Creed, z którą sprzedał płyty liczone w dziesiątkach milionów, dostał Grammy i podbił listy Billboardu. Sława przyciągnęła alkohol i narkotyki. Stapp udowodnił wszystkim, że ma charakter. Uporał się ze swoimi nałogami, odzyskał rodzinę i pasję twórczą. Aktualnie skupia się na działalności solowej, promując świetnie przyjęty, solowy album „The Space Between The Shadows”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV