„Will to Power” – nowy album Arch Enemy #premiera

Z nowym albumem powraca grupa Arch Enemy. „Will to Power” to 10 wydawnictwo zespołu i zarazem drugie nagrane z udziałem Alissy White Gruz, którą Szwedzi podebrali The Agonist. Krążek trafił do sprzedaży 8 września.

Od kiedy w 2014 r. ich szeregi zasiliła pochodząca z Kanady Allisa White-Gruz, wszystko się u nich zmieniło. Z wokalistką, kilkakrotnie wybraną przez prestiżowy „Revolver Magazine” najgorętszą metalówą świata, szwedzka formacja wydaje właśnie drugi album – następce „War Eternal” z 2014 r.

– Tworząc „War Eternal”, dosłownie poznawaliśmy się jako ludzie – w wywiadzie dla Loudwire.com przyznaje Michael Amott, współzałożyciel Arch Enemy. – Mamy już to za sobą. Kiedy piszesz utwory, masz własny sposób komunikowania się. Sądzę, że wspólnie udało nam się coś takiego wypracować.

Na ile skuteczny okazał się wypracowany przez Arch Enemy sposób komunikacji, sprawdzicie na świeżo wydanym „Will to Power”. Składający się z 12 premierowych numerów krążek od 8 września jest dostępny w sprzedaży, a także na wiodących serwisach streamingowych.

Album promują single „The World Is Yours” i „The Eagle Flies Alone” – oba wydane wraz z teledyskami.

Przypomnijmy: 26 września grupa wystąpi w warszawkiej Progresji. Kto ma już bilet, może się cieszyć. Kto nie ma, może wziąć udział w konkursie, który lada dzień wystartuje na facebookowym profilu RockMetalShop.pl – nie przegapcie!

Licencjonowany merch Arch Enemy znajdziecie via [link]

fot. Saturnine (CC BY-ND 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV