Underground United: Impala o kompilacji „UNtitled”

Stało się – pierwsze wydawnictwo Underground United trafiło do obiegu. Rebelianci polskiego podziemia rock/metal na krążku, który w założeniu ma pokazać bogactwo rodzimego undergroundu. O „UNtitled” i nagranym na potrzeby kompilacji utworze „Zatracone” opowiada nam Bongo z formacji Impala.

Impala pozdrawia całą wiarę z RockMetalNews.pl!

Michał „Bongo” Kolańczyk

1. Na „UNtitled” nagraliśmy utwór… To utwór „Zatracone”, który ma składance nr 5. Powstał dawno temu, bardzo dawno. Pewnie byłby na naszej ostatniej płycie, gdyby nie fakt, że nie miał tekstu. Po propozycji Ivana od razu wiedziałem, że będzie to ten numer. Nie miał być nigdzie publikowany, ale że jest różnorodny jak cała Impala, godnie nas reprezentuje.

2. Underground United to dla mnie… To dla mnie przezajebista sprawa, dowód na to, że kilkadziesiąt różniących się od siebie typów potrafi stworzyć społeczność muzycznych zapaleńców. To mega akcja. Jesteśmy starymi, dobrymi kumplami, znamy się niejednokrotnie po kilkanaście lat. Są w tym kolektywie również ludzie, których nigdy nie widziałem na oczy, ale mam nadzieję, że zagramy razem niejedną sztukę – na pewno będzie ku temu okazja. Organizujemy dla siebie przestrzeń do działania i co najważniejsze, nie ma w tym żadnego współzawodnictwa. Dla mnie Underground United bardziej przypomina rodzinę.

3. W najbliższym czasie planujemy… Planujemy zagrać kilka fajnych koncertów i kilka jeszcze bardziej fajnych koncertów. Tworzy się nowy materiał na kolejną płytę, który chcielibyśmy mieć zapięty do jesieni. Czy to będzie pełnoprawny krążek, czy epka – to się okaże. Najbliższe wydarzenie odbędzie się pod koniec marca. Na pewno ogłosimy je na naszym fanpage’u.

4. Społeczności RockMetalNews.pl chciałbym powiedzieć… Słuchajcie polskiej muzy. Nie odstaje ona niczym od reszty świata. Jest tak samo fajna, dlatego chodźcie na koncerty i kupujcie płyty. Posłuchajcie, co ma do zaoferowania nasza składanka. Jest tam cała gama przeróżnych gatunków. Zespoły dały z siebie wszystko. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Peace & love!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV