Tom Morello: „Nie czekajcie na Rage Against The Machine”

Powrót Rage Against The Machine byłby dużym wydarzeniem. Tom Morello, były gitarzysta zespołu, nie widzi jednak na to szans. „Nie czekajcie na Rage Against The Machine” – prosi muzyk.

Tom Morello skupia się ostatnio na karierze solowej. Gitarzysta promuje swój ostatni album „The Atlas Underground”, przy okazji udzielając licznych wywiadów. W jednym z ostatnich Morello przyznał, że nie widzi szans na wyczekiwany powrót Rage Against The Machine.

– Nie ma żadnych nowości w temacie Rage Against The Machine – w rozmowie z HardDrive Radio stwierdził muzyk.

– Czasy są takie, że trzeba robić swoje. Właśnie dlatego piszę własne rzeczy, tak samo jak robimy to w Prophets Of Rage. Nie czekajcie na Rage Against The Machine. Załóżcie lepiej własną kapelę i sami to zróbcie – dodał Morello.

Na otarcie łez pozostaje twórczość Prophets of Rage. Jak zaznaczył Morello, supergrupa jest w gazie i jeszcze w 2019 r. zamierza zaprezentować premierowy materiał. Niewykluczone, że coś nowego pojawi się już na Pol’and’Rock, bo przypomnijmy: Prophets of Rage to jedna z gwiazd „najpiękniejszego festiwalu świata”.

Dyskografię Prophets of Rage zamyka debiutancki, imienny album z 2017 r.

W skład supergrupy obok Toma Morello wchodzą Tim Commerford (RATM/Audioslave), Brad Wilk (RATM/Audioslave), DJ Lord (Public Enemy), Chuck D (Public Enemy) i B-Real (Cypress Hill).

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV