To już w sobotę – Finał Eliminacji do Pol’and’Rock

Przed nami długo wyczekiwany finał Eliminacji do Pol’and’Rock Festivalu. W sobotę, 30 czerwca, w warszawskiej Progresji o zaproszenie na „najpiękniejszy festiwal świata” postarają się Agata Karczewska, Dream Atlas, Glasspop, Hope, Horrorscope, Oho!Koko, Opus Magnum, Pull the Wire, Robert Cichy, Rust i Snowman.

Pol’and”Rock Festival (eks-Przystanek Woodstock) to przede wszystkim festiwal, ale też klimat i ludzie, przed którymi pokazać chciałaby się każda kapela, niezależnie od gatunku czy stażu. O tym, że jest to możliwe, przekonało się wielu wykonawców. Warunek jest jeden: trzeba dać się poznać organizatorom imprezy i przekonać ich do swojej twórczości – np. poprzez Eliminacje do Pol’and’Rock Festivalu.

Za nami trzy koncerty półfinałowe, podczas których jurorzy Eliminacji mieli okazję sprawdzić uczestników podczas występów live (półfinały odbywały się kolejno we Wrocławiu, w Poznaniu i Gdańsku).

Teraz czas na finał.

W najbliższą sobotę, 30 maja, w klubie Progresja w Warszawie o możliwość zagrania na Pol’and’Rock Festivalu powalczą Agata Karczewska, Dream Atlas, Glasspop, Hope, Horrorscope, Oho!Koko, Opus Magnum, Pull the Wire, Robert Cichy, Rust i Snowman. Gościem specjalnym będzie formacja Venflon, natomiast gwiazdą – Happysad.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegóły udostępniamy poniżej.

Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Regulamin konkursu oraz więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie www.woodstockfestival.pl/eliminacje

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV