The Rasmus na dwóch koncertach w Polsce

Dobra wiadomość dla fanów The Rasmus. Fińska grupa wybiera się na dwa koncerty do Polski. Autorzy przeboju „In The Shadows” przyjadą 21 października do Poznania i dzień później do Warszawy, by zagrać materiał z płyty „Dead Letters”.

Album „Dead Letters” to dla The Rasmus kamień milowy. Wydali cztery płyty w Finlandii przed ukończeniem 21 roku życia, wyprzedali największe areny w swoim kraju, a ich płyty osiągnęły status platyny. Ich piąty pełnowymiarowy album „Dead Letters”, zawierający hit „In The Shadows”,sprawił, że The Rasmus stał się rozpoznawalny na całym świecie.

Nieco ponad 15 lat po wydaniu płyty The Rasmus zagrają ją od początku do końca na serii koncertów w Europie – trasa koncertowa potrwa od końca września do początku listopada 2019 r.

  • To najważniejszy album w historii The Rasmus. W momencie jego wydania, w 2003 r., istnieliśmy już prawie dziesięć lat i byliśmy na progu dorosłości jako zespół. Pewność siebie i ciekawość oraz lęk przed przyszłością określiły nasz nowy styl i tożsamość na dobre. Chcemy świętować 15-lecie tego albumu, nurkując z powrotem w tym mrocznym świecie i grając go na żywo od początku do końca – wyjażnia Lauri Ylönen, lider The Rasmus.
  • Jesteśmy bardzo podekscytowani tym albumem, który jest bardzo teatralny i ma mocny wizerunek. Chcemy pokazać ten wizualny świat występami na żywo. Niektóre piosenki zagramy po raz pierwszy na żywo – dodaje muzyk.

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 1 lutego, od godz. 09:00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w czwartek, 31 stycznia, o godz. 10.00 i potrwa 24 godziny.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 30 stycznia, o godz. 10.00 i zakończy się 1 lutego o godz. 08:00.

Szczegóły obu koncertów udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV