The Pretty Reckless pracują nad nowym materiałem. „To zwariowany czas”

Ekipa The Pretty Reckless rozpoczęła pracę nad kolejnym, czwartym albumem. „To zwariowany czas dla całego świata – zauważa Taylor Momsen, żeński filar grupy. „Jest wiele rzeczy, o których warto głośno powiedzieć”.

Choć wciąż mają stosunkowo krótki staż, bez kompleksów tworzą kolejne płyty, zbierając żniwo również na koncertach – od połowy listopada wraz ze Stone Sour na koncertach w Europie.

W najbliższych miesiącach w obozie The Pretty Reckless będzie się działo dużo, ale w ferworze koncertowych wyzwań zespół nie zamierza odpuszczać prac nad nowym materiałem, o czym The Pretty Reckless zapewnili w najnowszym wywiadzie dla radiostacji 99.7 the Blitz

„Już teraz nad tym pracujemy. Mamy dużo inspiracji – zapewnia Taylor Momsen, wokalistka The Pretty Reckless. – To zwariowany czas dla całego świata. Jest wiele rzeczy, o których warto głośno powiedzieć.

– To uderza ciebie jak młotem – dodaje gitarzysta Ben Philips. – Normalnie czekasz na pewne zdarzenia. Teraz dzieje się za dużo. Jest to wręcz przytłaczające

Cały wywiad (w j. angielskim) możecie obejrzeć poniżej.

Wszystko wskazuje na to, że producentem czwartego longplaya The Pretty Reckless będzie Kato Khandwala, wieloletni współpracownik amerykańskiej formacji. Kiedy mógłby ukazać się krążek, grupa póki co nie ujawnia. Najpewniej nie wcześniej niż w połowie 2018 r.

Przypomnijmy: The Pretty Reckless istnieją od 2009 r. Rok później ukazał się debiut zespołu, ciepło przyjęty album „Light Me Up”. Ostatnim wydawnictwem The Pretty Reckless pozostaje „Who You Selling For” z ubiegłego roku.

Płyty The Pretty Reckless znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Stefan Brending (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV