Tenacious D zapowiadają album i własny serial

Nowy album i własny serial zapowiada Tenacious D. Duet, który od czasu premiery „Kostki przeznaczenia” cieszy się niesłabnącą popularnością, tym razem spróbuje ocalić świat po nuklearnej zagładzie.

„Post-Apocalypto” to nowy album Jacka Blacka i Kyle’a Gassa, szerzej znanych jako Tenacious D. To również tytuł serialu, który będzie towarzyszył premierze płyty.

Animowany serial „Post-Apocalypto” ma zadebiutować we wrześniu. Co piątek na zespołowym kanale YouTube będzie się pojawiał jeden odcinek – aż do premiery płyty, która została wyznaczona na 2 listopada. Ciekawostką jest fakt, że każdą klatkę animacji własnoręcznie narysował Jack Black.

Zapowiedź udostępniamy poniżej.

Koncept serialu i płyty „Post-Apocalypto” jest podobny – Jack Black i Kyle Gass znajdują się na zdewastowanej po wybuchu bomby atomowej Ziemi, gdzie podejmują walkę o ocalenie planety. Ich postapokaliptyczna przygoda zostanie okraszona dużą dawką bezkompromisowych, rockowych dźwięków.

„Wraz z niewyobrażalnym zwrotami akcji, szaloną wizytą w Białym Domu, wehikułem czasu i kosmiczną przygodą album «Post-Apocalypto» jest równie zabawny co polityczny, jak również genialny i nieszablonowy jak jego twórcy – krążek anonsuje wydawca.

Przypomnijmy: Tenacious D to komediowy, rockowy duet współtworzony przez Jacka Blacka i Kyle’a Gassa. Towarzyszą im gitarzysta John Konesky i basista John Spiker.

W dorobku kapeli znajdują się 3 płyty: „Tenacious D” (2001),”The Pick of Destiny” (2006) i „Rize of the Fenix” (2012).

Licencjonowaną koszulkę „Rize of the Fenix” znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV