System of a Down przekłada trasę. Krakowski koncert odwołany

Złe wieści dla polskich fanów System of a Down, którzy liczyli na to, że zobaczą ulubiony zespół na koncercie w Krakowie. Grupa przełożyła tegoroczną trasę na przyszły rok. Część koncertów została całkowicie odwołana, w tym koncert w Krakowie.

Nie tak miał wyglądać tegoroczny sezon koncertowy. System of a Down to jedna z gwiazd, które miały zagrać w Polsce, ale z powodu pandemii ostatecznie musiały zmienić plany.

Ormianie do końca zwlekali z podaniem szczegółów. Dziś już wiemy, że ich europejska trasa odbędzie się za rok. Zła wiadomość jest taka, że nie wszystkie zaplanowane koncerty odbędą się w późniejszym terminie. Niektóre zostały po prostu odwołane.

„Tak jak zostało to już powiedziane, przekładamy trasę na lato przyszłego roku. Z powodu okoliczności, które są poza nasza kontrolą, niestety zostaliśmy zmuszeni do odwołania niektórych z naszych koncertów headlinerskich zaplanowanych na ten rok. Jakkolwiek jest to rozczarowanie dla naszych fanów i dla nas, liczymy, że odwiedzimy te i wiele innych miast w niedalekiej przyszłości” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu System of a Down.

Niestety, na liście koncertów, które zostały odwołane, jest krakowski koncert formacji. Wydarzenie miało odbyć się 30 czerwca w Tauron Arenie.

W celu odzyskania pieniędzy za bilety obóz System of a Down zaleca bezpośredni kontakt ze sprzedawcami.

Pełną treść oświadczenia udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV