Stone Tempte Pilots z nowym singlem. „Roll Me Under”

Stone Tempte Pilots mają za sobą debiut live i pierwszy singiel z nowym wokalistą. Czas na kolejny. Przed laty kultowa formacja zaprezentowała kolejny singiel z Jeffem Guttem w roli frontmana – „Roll Me Under”.

Doceniony w programie The X-Factor, wcześniej udzielający się w nu metalowej formacji Dry Cell – Jeff Gutt ze Stone Tempte Pilots współpracuje od kilku miesięcy. Jako nowy frontman zespołu oficjalnie został zaanonsowany w listopadzie 2017 r.

– Graliśmy [z Hollywood Vampires – red.] w Detroit, skąd pochodzi Jeff – kulisy przyjęcia Gutta do składu Stone Tempte Pilots zdradza Robert DeLeo, basista formacji. – Po koncercie pewien muzyk zaczepił mnie: „Powinieneś sprawdzić tego gościa”. Wtedy pierwszy raz zetknąłem się z Jeffem. Wszystko potoczyło się tak, że dziś jest z nami w zespole.

Jeff Gutt potajemnie nagrał z zespołem nowy materiał, który znajdzie się na nowym albumie Stone Tempte Pilots. Krążek ma ukazać się w marcu. W sieci są już dwa single: ubiegłoroczny „Meadow” i świeżo opublikowany „Roll Me Under”.

„Roll Me Under” sprawdzicie poniżej.

Stone Tempte Pilots istnieją od 1990 r. Zespół założyli Robert DeLeo i zmarły w 2015 r. Scott Weiland, który z grupą rozstał się 2 lata wcześniej – w 2013 r. Na krótko wokalistą Stone Tempte Pilots był również Chester Bennington, lider Linkin Park.

Ostatnim albumem zespołu pozostaje „Stone Tempte Pilots” z 2010 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV