Slipknot zaprasza polskich fanów do Krakowa

Koncert Slipknot, który 25 czerwca odbędzie się na Mystic Festivalu, to jedno z największych metalowych wydarzeń muzycznych roku. Zespół dodatkowo podkręca atmosferę i już teraz zaprasza polskich fanów.

„Kraków, przygotujcie się na piekło” – zalecają członkowie Slipknot, którzy postanowili osobiście zaprosić na swój gig miejscowych fanów. Na ich fanpage’u pojawił się film zapowiadający czerwcowy koncert.

– Cześć wszystkim. Tu Clown. Slipknot powraca. Nie chcecie tego przegapić – do polskich fanów zwraca się Shawn „Clown” Crahn, zapraszając na koncert Slipknot na Mystic Festival.

Zapowiedź udostępniamy poniżej.

Zaplanowany na 25 czerwca koncert będzie częścią trasy promującej nowy album Slipknot. Zespół cały czas pracuje nad nowym materiałem, wybierając najlepsze spośród zarejestrowanych utworów.

– [Ten materiał] traktuje o konflikcie dobra ze złem czy w tym wypadku zła z dobrem – w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Billboard” wyjaśniał Clown. – To o byciu człowiekiem, egzystowaniu i doświadczaniu tego, czego doświadczasz w związku ze światem. Świat jest okropny i taki powinien być, ale sztuka ma cię prowadzić do wielkości i piękna.

Kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery płyty? Jeśli wierzyć dotychczasowym informacjom, album ma być gotowy przed startem letniej trasy zespołu, czyli najpóźniej w czerwcu.

– Nic nie jest twardo ustalone. Są utwory, które określiły ten album, ale wszystko może się jeszcze zmienić. Nigdy wcześniej nie ogłaszaliśmy dat koncertów, nie mając jeszcze płyty, ale tym razem odrzuciliśmy wszystkie reguły. Mamy swój schemat i wierzę, że każdy będzie mile zaskoczony – podsumował Clown.

Przypomnijmy: Mystic Festival odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie.

Biletów szukajcie na www.tickets.mysticfestival.pl

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV