Slipknot zaczyna europejską trasę i zapowiada transmisję koncertu

Nie możecie doczekać się koncertu Slipknot? W najbliższy weekend zespół zamierza transmitować swój występ na niemieckim festiwalu Rock Am Ring. Europejska trasa Slipknot, w ramach której Amerykanie odwiedzą również Polskę, startuje 7 czerwca.

To jedna z największych tras koncertowych tego lata. Slipknot powraca do Europy z nowym materiałem, który finalnie ukaże się 9 sierpnia. W planach formacji rodem z Iowa jest 19 koncertów szlakiem największych europejskich festiwali.

Swój eurotrip Slipknot rozpocznie 7 czerwca na festiwalu Rockfest w Finlandii. Dwa dni później autorzy „Iowa” wystąpią na Rock Am Ring w niemieckim mieście Nürburg. Członkowie grupy zapowiadają, że przeprowadzą transmisję z Rock Am Ring. Występ będzie można śledzić live po godz. 22.30 czasu polskiego na stronie http://stream.slipknot1.com

Przypomnijmy: nadchodząca trasa Slipknot odbędzie się w ramach promocji płyty „We Are Not Your Kind”. Jak zapowiada Corey Taylor, album będzie powrotem do muzycznych korzeni zespołu.

„Spoiler: nowy album ma momenty rodem z «Iowa». Ma też coś z «Vol. 3» – za pośrednictwem Twittera niedawno informował wokalista.

„W przeważającej większości to jednak «We Are Not Your Kind». Mam nadzieję, że to rozwieje wątpliwości. Cieszcie się nowym rozdziałem. Do zobaczenia już niedługo!” – dodał muzyk.

Polski koncert Slipknot odbędzie się 25 czerwca na powracającym po latach Mystic Festival w Tauron Arenie.

Jeśli chcecie zobaczyć Slipknot, a jeszcze nie macie biletów, powinniście się pośpieszyć – na pierwszy dzień Mystic Festival, podczas którego wystąpi Slipknot, zostało mniej niż 15 proc. biletów. To stan na czwartek, 6 czerwca.

Koszulki, płyty i gadżety Slipknot znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV