Slipknot ogłasza casting. Nowy teledysk w drodze

Wygląda na to, że Slipknot przygotowuje się do ofensywy. Zespół ogłosił tajemniczy casting do klipu – najprawdopodobniej związanego z przyszłorocznym dwudziestoleciem debiutanckiej płyty grupy.

Fani woleliby dowiadywać się o postępach w pacach nad nowym albumem Slipknot, ale wszystko wskazuje na to, że najpierw muzycy uczczą rocznicę swojego imiennego debiutu – płyty „Slipknot” z 1999 r.

Zespół ogłosił casting do teledysku. W opublikowanej informacji znajduje się jednoznaczny komunikat: „Slipknot 20th Anniversary”.

Wszystko się zgadza – w niedawnym wywiadzie dla „Des Moines Register” Shawn „Clown” Crahan, perkusista Slipknot zapowiedział, że grupa będzie świętować dwudziestolecie debiutu.

Co z pełnoprawnym, nowym albumem Slipknot?

– Chłopcy zrobili mnóstwo muzyki, a ja napisałem już teksty do prawie wszystkich – w kwietniu w wywiadzie dla magazynu „Billboard” chwalił się Corey Taylor. – Zamierzamy w międzyczasie poskładać dema, na ile pozwoli nam na to czas.

– Wiem, że będziemy próbować wypuścić album w przyszłym roku, chociaż to wciąż wszystko spekulacje – zaznaczył Taylor. – Najlepszy sposób, by rozbawić Boga, to opowiedzieć mu o swoich planach. Po prostu robię swoje. Plan na ten moment to przyszły rok, ale to po prostu plan, bo wciąż nie mamy niczego konkretnego, zobaczymy więc, co się będzie działo.

Przypomnijmy: najnowszym wydawnictwem Slipknot jest zmontowany przez Clowna dokument „The Day Of The Gusano” poświęcony pierwszemu koncertowi zespołu w Meksyku. DVD promowała koncertowa wersja „Psychosocial”. Ostatnia pełnoprawna trasa Slipknot (trasa promująca album „.5: The Gray Chapter” – red.) zakończyła się w listopadzie 2016 r.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV