Sinoptik z nowym klipem. „Oto jak widzimy was ze sceny”

Utalentowani rockmani z Sinoptik przypominają o sobie nowym numerem i klipem. „Oto jak widzimy was ze sceny” – swoje najnowsze video komentuje ukraińskie trio, prawdopodobnie najlepszy młody zespół na świecie.

Pisząc, że Sinoptik to prawdopodobnie najlepszy młody zespół na świecie, bynajmniej nie żartujemy. Za taki Sinoptik uznało jury międzynarodowego konkursu Global Battle of the Bands, który chłopaki wygrali w 2016 r.

Sinoptik tworzą Dima Sinoptik, Dima Frosby i Victor Gerchev. Grupa pochodzi z Doniecka na Ukrainie. Jej kariera rozwija się światowo. Zespół zdobywa coraz większe uznanie poza rodzinnym krajem – również w Polsce, gdzie Sinoptik zagrał serię koncertów jesienią ub.r.

W ich twórczości pobrzmiewają echa dokonań Led Zeppelin, a także współczesnych bandów (m.in. Tame Impala i QOTSA). Sinoptik wciąż jednak eksploruje coraz to nowe obszary, posiłkując się kosmicznymi, odjechanymi klawiszami, nie odżegnując się przy tym od oldschoolowych, stonerowych fuzzów.

Świeżo opublikowany utwór „She Cuts Off” to utrzymanie kierunku, w jakim podąża trio, teledysk zaś to mastershot nagrany ze sceny podczas koncertu Sinoptik przed Marilynem Mansonem w Kijowie.

Klip udostępniamy poniżej.

Sinoptik możecie śledzić na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV