Rammstein nagrywa kolejny album? Są pierwsze przecieki

Rammstein już nagrywa kolejny album? Choć zespół niczego nie potwierdza, Niemcy byli widziani w pobliżu studia La Fabrique we Francji, gdzie powstał ich ostatni album. Fani są przekonani że grupa przygotowuje coś nowego.

Rammstein to jeden z tych zespołów, które mocno odczuły wybuch pandemii koronawirusa. Gdyby nie zaraza, reprezentanci Neue Deutsche Härte zaliczyliby dwie dochodowe trasy: w Europie i Ameryce Północnej. W obliczu konieczności przełożenia koncertów na przyszły rok członkowie Rammstein ku zaskoczeniu wszystkich zabrali się za prace nad nowym albumem.

– Chcemy pracować nad utworami – w czerwcu oznajmił Christoph Schneider, perkusista Rammstein, jednocześnie dodając, że wraz z kolegami intensywnie zajmuje się tworzeniem nowych numerów.

Na ostatni album Rammstein fani musieli czekać dekadę. Wszystko jednak wskazuje na to, że Niemcy wrzucili drugi bieg. W mediach gruchnęła informacja, że Till Lindemann & Co. już są w studiu. Jako pierwszy przekazał ją blisko związany z Rammstein serwis Rammsteinworld.com.

„Nie ma już żadnych wątpliwości: Rammstein znów jest w studiu La Fabrique, gdzie powstał ich ostatni album. Niektórzy członkowie zespołu i realizatorzy byli widziani w miejscowości Saint-Rémy-de-Provence, w której mieści się studio La Fabrique” – czytamy na stronie Rammsteinworld.com.

Fani błyskawicznie dotarli do zdjęć w mediach społecznościowych potwierdzających wieści przekazane przez redakcję Rammsteinworld.com. Nie trzeba było długo szukać. Realizator Florian Ammon, który pracował nad ubiegłorocznym albumem Rammstein, wrzucił na Instagrama zdjęcie z lotniska w Berlinie, a następnie z portu lotniczego Paryż-Roissy-Charles de Gaulle. Wszystko składa się w logiczną całość.

CZYTAJ TEŻ: POLSKI RAPER W RESTAURACJI Z WOKALISTĄ RAMMSTEIN

Wygląda na to, że sukces siódmej, imiennej płyty Rammstein z ubiegłym roku dużo zmienił w nastawieniu muzyków Rammstein. Jeszcze przed premierą wydawnictwa gitarzysta Richard Kruspe, gitarowy filar Rammstein, prognozował, że będzie to ostatni album kapeli. Kruspe na szczęście chyba trochę się zagalopował.

Pozostaje czekać na oficjalne wieści z obozu Rammstein.

Przypomnijmy: Rammstein nie zagra w Polsce w lipcu. Zespół przełożył zaplanowany koncert na przyszły rok. Wydarzenie odbędzie się 17 lipca 2021 r. w Warszawie.

View this post on Instagram

So……. #olseninvoltini

A post shared by Florian Ammon (@florian_ammon) on

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV