Rammstein już w studiu. Zespół potwierdził doniesienia

To już pewne: Rammstein pracuje w studiu nad nowym materiałem. Zespół potwierdził wcześniejsze doniesienia, publikując zdjęcie ze studia. Wygląda na to, że tym razem nowy album Niemców pojawi się znacznie wcześniej.

W jednym z niedawnych wywiadów członkowie Rammstein prognozowali, że ubiegłoroczny album „Rammstein” może okazać się ich ostatnim wydawnictwem. Tak najprawdopodobniej nie będzie. Zespół chce tworzyć dalej i nie zamierza robić sobie przerwy.

„Niestety w tym roku żadnej trasy, ale świetnie jest wrócić do studia” – na Facebooku napisali Niemcy, publikując zdjęcie ze Studios La Fabrique we Francji.

Wszystko się zgadza. Czołowi reprezentanci Neue Deutsche Härte już wcześniej byli widziani w pobliżu Studios La Fabrique, gdzie powstał ich ostatni album. Fani nie mieli wątpliwości, że członkowie Rammstein przygotowują coś nowego. Teraz wiemy to oficjalnie.

Na ostatni album Rammstein fani musieli czekać dekadę. Tym razem okres oczekiwania może być znacznie krótszy. W dużej mierze zawdzięczamy to pandemii koronawirsa. Gdyby nie szalejąca zaraza, niemiecka formacja zaliczyłaby dwie dochodowe trasy: w Europie i Ameryce Północnej. Przymusowy urlop grupa postanowiła spędzić, tworząc nową muzykę. To samo zrobiło wiele innych zespołów. Pod względem wydawniczym czeka nas bardzo ciekawy czas.

CZYTAJ TEŻ: POLSKI RAPER W RESTAURACJI Z WOKALISTĄ RAMMSTEIN

Przypomnijmy: w lipcu miał odbyć się kolejny koncert Rammstein. Wydarzenie nie doszło jednak do skutku. Zespół przełożył zaplanowany koncert na przyszły rok. Koncert – o ile będzie to możliwe – odbędzie się 17 lipca 2021 r. w Warszawie.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV